زمان جاري : شنبه 02 تیر 1403 - 2:05 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / آموزش فعالیت در سایتهای کلیکی / آموزش فعالیت در سایتهای کلیکی
ارسال پاسخ جديد
آموزش فعالیت در سایتهای کلیکی
تعداد بازدید: 754
admin آفلاين


ارسال‌ها : 3

عضويت:20 /9 /1394

آموزش فعالیت در سایتهای کلیکی

کسب درآمد از سایت های کلیکی

آموزش فعالیت در سایت تبلیغاتی کلیکی :
برای آموزش نحوه کار با یک سایت کلیکی یا اصطلاحا PTC ابتدا باید در آن سایت عضو بشید. بعد که عضو شدین مراحل زیر را دنبال کنید. به عنوان مثال سایت ساقی باکس را معرفی میکنم برای شروع کار روی تصویر زیر یا همون بنر کلیک کنید تا به سایت ساقی باکس هدایت شوید. در صفحه اول سایت با انتخاب گزینه \"ثبت نام یا عضویت\" در سایت ساقی باکس عضو شوید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید.
نکته: در صفحه ثبت نام قسمت معرف را تغییر ندهید.


عضو شدی؟ خب حالا بیا بهت بگم باید چیکار کنی :
برای شروع کار روی گزینه \" آگهی های کلیکی\" در قسمت بالای سایت کلیک کنید. وارد صفحه ای می شوید که متشکل از سلول های نواری شکل است. روی اولین سلول کلیک کنید. بعد از کلیک روی آگهی، تیک سبز رنگی ظاهر می شود. روی تیک سبز رنگ کلیک کرده تا به صفحه آگهی هدایت بشید. با توجه به مدت زمان اگهی (بین 15 تا 30 ثانیه پیام مبلغ و امتیاز به حساب شما واریز شد) ظاهر می شود. صفحه را ببندید به صفحه آگهی ها بازگردید. برای تمامی آگهی ها مراحل قبلی را طی کنید.
بعد از اتمام مراحل روی پنل کاربری در بالای سایت کلیک کنید. در قسمت پنل کاربری می بینید که در حساب جاری خودتون مبلغی حدود 120 تومان اضافه شده است. در همان قسمت، حساب دیگری به اسم حساب سپرده دیده می شود که بعدا راجع به آن توضیح خواهم داد. خب شما روزانه باید آگهی ها را مشاهده کنید تا مبلغ فوق (120 تومان) به طور روزانه به حساب جاری موجود در پنل کاربری) اضافه شود. بعد از یک ماه فعالیت مبلغی حدود 3600 تومان به حساب جاری شما افزوه خواهد شد. در برابر زحمتی که می کشید،این مبلغ واقعا ناچیز و غیرمنصفانه است. پس برای کسب سود بیشتر چیکار کنم؟ برای اینکار باید زیرمجموعه بخرید.

زیرمجموعه چیست؟
زیرمجموعه کسی نیست جز کاربر دیگری همانند شما که روزانه روی تبلیغات کلیک کرده و مبلغی در برابر مشاهده تبلیغات دریافت می کند. چنانچه شما زیرمجموعه بخرید، مبلغی از کلیک های او به حساب جاری شما اضافه می شود. هر چه تعداد بیشتری زیرمجموعه بخرید سود بیشتری کسب خواهید کرد.

چگونه زیرمجموعه خریداری کنم؟
برای خرید زیر مجموعه باید مبلغ کافی در حساب سپرده خود داشته باشید. مبلغ حساب سپرده غیرقابل برداشت می باشد و فقط از آن می توانید برای خرید زیرمجموعه، تمدید زیر مجموعه .... استفاده کنید. برای مشاهده حساب سپرده روی پنل کاربری (درقسمت بالای سایت) کلیک کنید. حال می توانید حساب سپرده خود را مشاهده نمایید. اگر مبلغ حساب سپرده کافی باشد می توانید زیرمجموعه خریداری نمایید ولی چنانچه مبلغ آن ناچیز بود می توانید آن را افزایش دهید. برای افزایش مبلغ حساب سپرده ابتدا در قسمت تولبار سایت (نوار قرمز رنگ در بالای سایت) روی گزنیه \"افزایش موجودی\" کلیک کنید. بعد از کلیک شما با دو گزینه مواجه می شوید:

حساب سایت:
از این گزینه می توانید مبلغ موجودی در حساب جاری را به حساب سپرده منتقل کنید.

حساب پارس پال:
این گزینه برای انتقال وجه از حساب بانکی (بوسیله کارتهای عضو شتاب – هر نوع بانکی قابل قبول است) به حساب سپرده سایت می باشد.روی گزینه حساب پارس پال کلیک کرده و مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس روی مربع خاکستری رنگ \"با عنوان پارس پال\" کلیک کنید تا به صفحه پارسپال هدایت شوید. در صفحه مربوطه نوع بانک خود را مشخص کنید. بعد از انتخاب بانک در قسمت پایین صفحه روی گزینه\"اتصال به درگاه بانک کلیک کنید\" تا به بانک مورد نظر هدایت شوید. بعد از وارد شدن به درگاه بانک مربوطه بعد از وارد کردن شماره کارت، رمز دوم ... روی گزینه تائید کلیک کنید. به صفحه ای هدایت می شوید که اطلاعات خرید شما، نمایش داده می شود. حتما این اطلاعات را کپی کرده در سیستم خود ذخیره کنید چرا که اگر زمانی خرید شما ناموفق بود و مبلغ از حساب بانکی شما کسر شد بتوانید موضوع را پیگیری کنید. روی تکمیل فرآیند خرید کلیک کنید و اندکی صبر کنید تا به سایت تبلیغاتی بازگردید. در نهایت باید پیام \"نقل و انتقال انجام شد \"را مشاهده کنید. به قسمت پنل کاربری رفته و مبلغی را که از این طریق به حساب سپرده خودتون انتقال دادید، مشاهده کنید. بعد از انجام مراحلی که توضیح داده شد، می توانید زیر مجموعه بخرید. چگونه؟
مراحل خرید زیرمجموعه:
درقسمت تولبار سایت روی گزینه خرید و سپس زیرمجموعه اجاره ای کلیک کنید. زیرمجموعه اجاره ای که می خرید یک ماه اعتبار داشته و قیمت آن در حال حاضر 450 تومان است. ولی زیرمجموعه مستقیم 20000 تومان بوده و برای همیشه اعتبار دارد. برای شروع کار بهتر است زیرمجموعه اجاره ای بخرید. بعد از انتخاب زیرمجموعه اجاره ای به صفحه ای هدایت می شوید که تعداد زیادی عدد پشت سر هم چیده شده اند( 1-2-5-7-10....). منظور از این اعداد تعداد زیرمجموعه هاست. با توجه به هزینه خود تعداد زیر مجموعه مناسب خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید. بعد از اتمام این مراحل به پنل کاربری رفته و تعداد زیرمجموعه های خود را مشاهده کنید.
وظیفه بعدی من چیست؟
شما از این پس به مشاهده روزانه تبلیغات خود ادامه دهید تا سود کلیک های شما و سود کلیک های زیرمجموعه هابه حساب جاری شما اضافه شود. زمانی که مبلغ آن 3000 تومان رسید می توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

نکته: برای اینکه بتوانید روز بعد (فردا) از کلیک زیرمجموعه ها سود کسب کنید، باید روزانه 7 آگهی استاندارد مشاهده کنید. منظور از آگهی استاندارد آگهی های 10 تومانی است.

برای انتقال مبلغ به حساب بانکی خود چیکار کنم؟
برای اینکار در قسمت تولبار روی گزینه عمومی و سپس تنظیمات حساب کلیک کنید.
در قسمت تنظیمات وارد گزینه شماره حساب و شماره موبایل شوید.
کلیه اطلاعات رو کامل کنید: نام و نام خانوادگی صاحب حساب- شماره شبا - شماره حساب- نام بانک شماره موبایل. رمز عبور فعلی
شماره شبا چیه؟
شماره شبا یک شماره حساب بانکی مختص شما در سطح کشور است. دقیقا همانند کد ملی که فقط مخصوص شماست. برای بدست آوردن شماره شبا باید به سایت بانک مورد نظر برید و دنبال گزینه ای به اسم شماره شبا بگردید. به عنوان مثال در سایت بانک ملت شماره شبا را از این لینک میتونید بدست بیارید:

https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/produceShebaCode.bm

\"اگه هم نتونستید پیدا کنید اسم بانکی که حساب دارید را تو گوگل سرچ کنید. به عنوان مثال شماره شبای بانک ملت. به صفحه بانک مورد نظر میرید. در صفحه مربوطه با وارد کردن شماره حساب، میتونید شماره شبای خودتون را دریافت کنید\"

نکته: در قسمت تنظیمات حساب ، شماره شبا را بدون حروف IR وارد کنید. تعداد ارقام شماره شبای شما باید 24 رقم باشد.

خب برگردیم سراغ آموزش:

چه زمانی می توانم درخواست برداشت بدم؟
زمانی که مبلغ حساب جاری شما به حد نصاب برداشت رسید می توانید درخواست برداشت بدهید. حد نصاب برداشت در سایتهای مختلف، متغیر است و ممکن است از 1000 تومان تا 5000 تومان متغیر باشد. جهت برداشت در قسمت بالای سایت روی گزینه درخواست برداشت کلیک کنید و بعد از انتخاب مبلغ آن را تایید کنید. شما باید کمی حوصله به خرج دهید تا پاداش شما به حساب بانکی انتقال داده شود واریزی شما از یک الی چند روز انجام خواهد شد. .

خب دوستان با اطلاعات مختصری که دادم، فعالیت خود را شروع کنید. هر چند این آموزش ناقص و مبتدی بود و نکات بسیاری برای آموزش باقی مانده است، ولی این مطالب، توضیحات بسیار مختصر، اجمالی و در عین حال مفیدی بود برای دوستانی که تازه در سایت عضو شده اند. و به دلیل سردرگمی قادر به فعالیت نیستند. چه بسا به دلیل ناآشنایی و ناآگاهی دست از فعالیت می کشند.
هشدار :
هر ساله سایتهای PTC‌ زیادی شروع به فعالیت می کنند ولی بعد از مدتی به دلایلی (عدم مهارت در مدیریت سایت و گاها نیت کلاهبرداری) اسکم یا به عبارتی ورشکست میشوند. بنده از سال 1392 در این سایتها فعالیت کرده ام، به تجربه برایم ثابت شده فقط سایتهایی که بیش از 2 سال دوام می آورند قابل اعتماد هستند. بنابراین از سرمایه گذاری عجولانه و هیجان زده در سایتهای تازه تاسیس شدیدا پرهیز کنید. و اما سایتهای که در ذیل معرفی می شوند سابقه چندین ساله دارند و قابل اعتماد می باشند. می توانید با کلیک بر روی بنر مربوطه عضو سایت کلیکی شده و کسب درآمد خود را آغاز نمایید.

ساقی باکس

-------------------------------------------------------------------------------------------
رادا باکس


-------------------------------------------------------------------------------------------
باکس جرقه ایرانی

-------------------------------------------------------------------------------------------
پارت کلیک

-------------------------------------------------------------------------------------------جهت بحث و تبادل نظر و مطرح کردن مشکلات می توانید عضو گروه تلگرامی ما شوید. و یا با عضویت در تالار گفتگو سوالات خود را مطرح کنید.جمعه 15 دی 1396 - 03:03
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: