آموزش کسب درآمد از بیت کوین سایتهای دسته 3

فعالیت در این گونه از سایتها نسبت به سایر سایتها کسب بیت کوین سخت تر است.

1- همانند سایر سایتها بعد از ورود در کادر Your address آدرس بیت کوین خود را وارد کنید. اما مشکل اصلی در رابطه با این سایتها آنتی بوت Anti bot می باشد. برای این که ثابت شود شما انسان هستید و ربات نیستید ابتدا باید چند عبارت آنتی بوت را سپری کنید.

آنتی بوت ها به منظور جلوگیری از سوء استفاده کاربران طراحی شده اند. چرا که عده ای می توانند برنامه هایی طراحی کنند که کسب درآمد از این سایتها را به طور خودکار انجام داده و نیازی به کلیک توسط انسان نباشد. نوع آنتی بوت ها بسته به سایت مورد نظر متفاوت است. در بعضی از این سایتها این عبارات درج می شود (1+4), (2-5), (3-7) ... در پایین همان صفحه اعداد 5, 3, 4 و ...ذکر شده است. بنابراین شما باید به ترتیب عباراتی که در بالای سایت نزدیک Your address درج شده اعداد مرتبط را انتخاب کنید. بنابراین با توجه به مثال گفته شده اولین عدد مرتبط با (3-7) عدد 4 می باشد و به همین ترتیب. البته در سایتهای مختلف آنتی بوت ها فرمتهای مختلفی دارند به عنوان مثال در یک سایت عبارتی مشابه زیر طبق تصویر زیر ظاهر می شود:

 Notice: Anti Bot System, Click the 7 Im Human to allow you to claim satoshis

توجه: سیستم آنتی بوت, روی 7 عبارت Im Human (من انسانم) کلیک کنید تا به شما اجازه کسب ساتوشی داده شود.

بنابر این شما باید به دنبال عبارت های Im Human  بگردید و روی آنها کلیک کنید.


2- البته در ابتدای ورود به این سایتها ممکن است چند ثانیه طول بکشد تا (آنتی بوت ها) در مثال ما Im Human ظاهر شود. و این مورد, بستگی به سرعت اینترنت شما و بارگذاری صفحات دارد. بعد از گذشت چند ثانیه عبارات Im Human ظاهر می شوند. شما باید روی این عبارت ها به ترتیب کلیک کنید. این عبارت ها از بالا تا پایین صفحه در یک ستون قرار گرفته اند که گاهی پیدا کردن آنها مشکل است. هر عبارتی که پیدا کردید روی آن کلیک کنید تا محو شود. طبق تصویر زیر:

 

 

3- بعد از کلیک روی آنتی بوت ها به انتهای صفحه رفته و کنار گزینه Im not robot کلیک کنید تا تیک آن فعال شود. البته در صورتی که بعد از کلیک کنار این گزینه تصاویر دیگری ظاهر شد (تصاویر کپچا) طبق آموزش های قبلی روی تصاویر کلیک کنید تا تیک کنار گزینه Im not robot  فعال شود. بعد از انجام مراحل فوق, در انتهای صفحه گزینه Claim  ظاهر می شود. در صورتی که گزینه Claim  را پیدا نکردید مطمئنا آنتی بوت ها را تکمیل نکرده اید. روی این گزینه Claim  کلیک کنید تا پاداش خود را دریافت کنید. البته توجه داشته باشید در سایتهای مختلف به جای Claim  عباراتی مثل Get your satoshis یا Get your Bitcoins  و غیره ظاهر می شود که بعد از فعالیت متوجه خواهید شد.

 

4- در مرحله پایانی پیام (400 satoshi was sent to your Faucetbox ) مشاهده می کنید بدین معنی که (مقدار 400 ساتوشی به فاوست باکس شما ارسال شد). البته مقدار آن بسته به شانس شما و نوع سایت متفاوت است.

 

 [ جمعه 21 اسفند 1394 ] [ 14:34 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]