نحوه تغییر اندازه تصاویر در ویندوز

برای تغییر اندازه تصاویر در محیط ویندوز نیازی به نصب برنامه های جانبی نیست و می توانید این کار را با نرم افزار paint انجام دهید.

به گزارش خبرنگار فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران؛ قطعا برای شما نیز گاهی پیش آمده است که قصد کوچک یا بزرگ کردن اندازه یک تصویر را داشته اید.در این هنگام باز نمودن نرم افزار سنگینی نظیر فتوشاپ و استفاده از آن برای کوچک کردن تصویر از نظر منطقی مقداری وقت گیر است.
ادامه مطلب ...

[ یکشنبه 09 اسفند 1394 ] [ 15:53 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

تعیین تاریخ انقضا برای رمز رایانه

برای کاهش احتمال دسترسی افراد غیر مجاز به رایانه می توانید برای رمزهای عبور تعیین شده تاریخ انقضا تعیین کرد.

به گزارش خبرنگار فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران؛ یکی از راهکارهای افزایش امنیت رمزهای عبور تغییر آنها در بازده های زمانی کوتاه مدت است،حال می توانید به ویندوز رایانه خود ویژگی ای را اضافه کنید که در زمانی مشخص شما را وادار به تغییر رمز عبور رایانه تان کند.
ادامه مطلب ...

[ یکشنبه 09 اسفند 1394 ] [ 15:28 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

IP مخفی کردن

در صورتی که تنها سررشته ای از هک و امنیت را داشته باشید میدانید که بسیاری از هکرها برای نفوذ به سیستم قربانی از IP او استفاده میکنند. با استفاده از این ترفند میتوانید کاری کنید که IP شما برای همیشه دور از دسترس این افراد باشد و به نوعی به طور کامل IP خودتان رو از دسترس دیگران مخفی نگه دارید.


ادامه مطلب ...

[ دوشنبه 15 تیر 1394 ] [ 22:32 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

معرفی سایت به گوگل

معرفی وبلاگ به موتورهای جستجوگر

فهرست شدن مطالب وبلاگ شما در موتورهای جستجوگر در نهایت باعث افزایش بازدیدکنندگان وبلاگ  خواهد شد. در ادامه نحوه معرفی وبلاگ به سه موتور جستجوگر مطرح و محبوب که قابلیت جستجو در محتوای فارسی را دارند شرح داده خواهد شد.


معرفی به جستجوگر گوگل ( Google )
جهت معرفی وبلاگ به جستجوگر گوگل به این آدرس بروید و همانطور که در تصویر نیز پیداست آدرس اینترنتی وبلاگ را در قسمت URL و توضیحی مختصر درباره وبلاگ را به انگلیسی در بخش Comments بنویسید ..
ادامه مطلب ...

[ پنجشنبه 04 تیر 1394 ] [ 14:54 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

ورود اتوماتیک به ویندوز

ورود اتوماتیک به ویندوز:

 فرض كنيم شما تنها كاربري هستيد كه از سيستمتان ( ويندوز XP ) استفاده ميكنيد. اگر شما ويندوز را طوري تنظيم كرده ايد كه هر بار بايد با پسورد وارد آن شويد ( و يا اينكه هربار صفحه Logon بي دليل ظاهر ميشود ) و اين كار باعث آزار شما ميشود با اين آموزش ميتوانيد كاري كنيد كه ويندوز XP به صورت اتوماتيك و مستقيم و بدون درخواست پسورد وارد حساب كاربري شما ( Account شما ) شود.
فقط توجه داشته باشيد
ادامه مطلب ...

[ شنبه 30 خرداد 1394 ] [ 19:56 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

خاموش کردن خودکار رایانه

خاموش کردن خودکار رایانه:

از منوی Start وارد Run شده و عبارت زیر را وارد نمایید و به شکل زیر عمل کنید:

Shutdown -s -t TIME
دقت کنید که به جای عبارت TIME زمان دلخواهی که میخواهید سیستم پس از آن خاموش شود را بر حسب ثانیه وارد نمایید.به عنوان مثال
ادامه مطلب ...

[ شنبه 30 خرداد 1394 ] [ 19:55 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

تایمر Shutdown

تایمر  Shutdown

ممکن است این مسئله برای شما نیز پیش آمده باشد که دوست داشته باشید سیستم خود را به حالتی تنظیم کنید که به فرض پس از یک ساعت به شکل اتوماتیک خاموش شود. برای این کار راه های مختلفی همانند استفاده از نرم افزارهای متفرقه وجود دارد ، اما ویندوز XP نیز امکان این کار را به شکلی مخفی داراست! بدین شکل که با یک عمل ساده میتوان تایمری را ظاهر کرد که بسته به زمان دلخواه شما سیستم را خاموش خواهد کرد. در این ترفند قصد داریم به معرفی این ترفند که بسیاری از آن بی خبرند بپردازیم.
ادامه مطلب ...

[ شنبه 30 خرداد 1394 ] [ 19:53 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

اینترنت پر سرعت با هزینه ی 3 هزار تومان در ماه

شمابا داشتن یک سیم کارت همراه اول چه از نوع اعتباری چه دائمی و یک گوشی موبایل با قابلیت اینترنت میتوانید اینترنت پر سرعت شبانه(ازساعت 11شب تا 8صبح) تنها با 3هزارتومان درماه داشته باشید واز ساعت 11شب تا وقت خواب کارهای اینترنتی خودرا در هرجا که هستید انجام دهید.با حجم2.5گیگ.( من فکر میکنم همه ماتقریبا شب ها تا ساعت یک بیدار هستیم).
ادامه مطلب ...

[ شنبه 30 خرداد 1394 ] [ 19:52 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

برای شما كه فراموش می كنید Disconnect كنید

برای شما كه فراموش می كنید Disconnect كنید

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد كه پس از خاتمه كار در اینترنت فراموش كنید از خارج شوید و به اصطلاح Disconnect كنید.

و گذر زمان باعث به هدر رفتن ساعت اینترنت شما شود . راه حل آن استفاده از امكاناتی است كه ویندوز برای این مورد طراحی كرده است .
ادامه مطلب ...

[ شنبه 30 خرداد 1394 ] [ 19:52 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]

آموزش ساخت یک درایو مجازی


با این ترفند شما میتوانید یک درایو مانند دیگر درایوهای هارد دیسک خود ایجاد کنید. این کار بدون نیاز به پارتشن بندی مجدد انجام میشود و فقط کافی است که یک پوشه انتخاب و آن را به درایو مجازی تبدیل کنید. مراحل عبارتند از:
ادامه مطلب ...

[ شنبه 30 خرداد 1394 ] [ 19:51 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]