بررسی درآمد بیت کوین شما در سایت فاوست باکس Faucetbox.com

در این پست می خواهیم کسب درآمد شما از سایتهای بیت کوین را که به صورت فوری به سایت فاوست باکس  پرداخت می کنند به صورت لحظه به لحظه از طریق دستورات زیر دنبال کنیم. توجه کنید فاوست باکس کیف پول الکترونیکی نبوده بلکه یک حساب واسط است که به طور موقت درآمد شما در آن ذخیره شده و سپس به طور خودکار به کیف پول الکترونیکی شما در سایت www.blockchain.info انتقال داده می شود. خب برویم سراغ سایت فاوست باکس Faucetbox.com:


1- بعد از ایجاد کیف پول الکترونیکی به سایت Faucetbox.com‌ بروید. در صورتی که کیف پول الکترونیکی نساخته اید اینجا کلیک کنید.

2- بعد از ورود روی گزینه Address checker در بالای سایت طبق تصویر زیر کلیک کنید.


3- با کادر مستطیل شکل مانند تصویر زیر مواجه می شوید. در این کادر آدرس بیت کوین خود را وارد کنید نحوه بدست آوردن این آدرس را قبلا در بخش ایجاد کیف الکترونیکی توضیح دادیم. چنانچه مطالعه نکردید اینجا کلیک کنید.


4- بعد از وارد کردن آدرس بیت کوین خود روی گزینه CHECK طبق تصویر زیر کلیک کنید.


5- در صفحه باز شده کمی پایین تر بیایید. با گزینه هایی مواجه می شوید که توضیحات این گزینه ها در تصویر زیر آمده است.


6- خب بعد از مطالعه گزینه های فوق به پایین صفحه بروید. در این قسمت اسم سایت، مقدار ساتوشی (واحدی از بیت کوین) و تاریخ واریز آن به حساب فاوست باکس شما مشخص است. البته دقت کنید چنانچه درآمدی کسب نکرده باشید در این قسمت چیزی مشاهده نمی کنید.  برای این منظور اینجا کلیک کنید و با اولین سایت بیت کوین کسب درآمد خود را آغاز کنید. سپس به این صفحه بازگشته و دستورات فوق را مجددا اجرا کرده و درآمد خود را مشاهده کنید.[ پنجشنبه 29 بهمن 1394 ] [ 2:50 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]