آموزش ایجاد کیف پول الکترونیکی در سایت Blockchain.info

جهت کسب درآمد از سایتهای کسب بیت کوین که به فاوست باکس پرداخت می کنند نیاز به حساب واسط در سایت فاوست باکس (Faucetbox.com) و  کیف پول الکترونیکی در سایت بلاک چین www.blockchain.info دارید. البته چنانچه با فاوست باکس کار نمی کنید تنها کافی است در سایت www.blockchain.info  حساب ایجاد کنید. نگران نباشید ساخت کیف پول 5 دقیقه وقت گرفته و نیاز به مدارک خاصی ندارد.  بگذارید منظور خود را با مثال ساده روشن کنم. فرض کنید که شما قصد دارید پولهای خود را در حساب بانکی خود واریز کنید برای این کار پول های خود را به صورت خرد خرد در قلک ذخیره کرده و هر زمان به یک مبلغ دلخواه به عنوان مثال 200000 یا 500000 تومان رسید این مبلغ را در حساب بانکی خود واریز می کنید. در اینجا قلک نقش سایت فاوست باکس (Faucetbox) و حساب بانکی نقش سایت Blockchain را دارد. خب برویم سراغ ساخت کیف پول الکترونیکی در سایت Blockchain.info :


1- به سایت www.blockchain.info بروید.

2- بعد وارد شدن به این سایت طبق عکس زیر روی گزینه Wallet (کیف پول) کلیک کنید.


3- در صفحه باز شده روی گزینه Start A New Wallet (ایجاد کیف پول جدید) کلیک کنید.


4- صفحه ای باز می شود که باید ایمیل و رمز عبور دلخواه خود را طبق تصویر زیر وارد کنید.


5- بعد از تکمیل گزینه ها روی Continue (ادامه) کلیک کنید.


6- با صفحه ای مواجه می شود که عبارت طولانی در آن درج شده است. حتما این عبارت را در جای مناسب در سیستم خود ذخیره کنید. چرا که در صورت فراموشی رمز عبور خود با استفاده از عبارت زیر می توانید رمز خود را بازیابی کنید. بعد از یادداشت عبارت مربوطه روی گزینه Continue کلیک کنید.


7- در نهایت صفحه ای ظاهر می شود که عبارتی در قسمت اول Identifier درج شده است. حتما این عبارت را نیز یادداشت کنید. چون این نام کاربری شما خواهد بود. بعد از یادداشت عبارت مربوطه رمز خود را وارد کرده و روی گزینه Open Wallet کلیک کنید.


8- خب شما وارد کیف پول الکترونیکی خود شدید. در صفحه ورود عبارتی طبق تصویر زیر مشاهده می شود. این عبارت آدرس بیت کوین شماست که برای کسب درآمد از سایتهای بیت کوین به آن نیاز دارید. این آدرس را یادداشت کرده و اینجا کلیک کنید تا به سراغ سایت Faucetbox برویم.


[ پنجشنبه 29 بهمن 1394 ] [ 2:32 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (2) ]