کسب درآمد از سایت گوگل ادز - آی آر

کسب درآمد از سایت گوگل ادز آی آر:

سایت گوگل ادز آی آر سایتی است که بهمن 94 افتتاح شده و به ازای هر جستجوی کلمه در گوگل به شما 20 تومان پرداخت میکند.  جهت عضویت روی بنر یا تصویر زیر کلیک کنید.


    (پرداختی های این سایت متوقف شده است)    (پرداختی های این سایت متوقف شده است)


 

جستجوی آگهی ها در این سایت به دو صورت دستی و اتوماتیک انجام میشه. که هر کدام را به طور مختصر توضیح داده می شود.

جستجوی دستی آگهی ها:

بعد از عضویت در قسمت بالا سمت راست سایت روی گزینه " کسب درآمد " کلیک کنید. وارد صفحه ای می شوید که آگهی سایت با نوارهای آبی رنگ مشخص هستند. به عنوان مثال آگهی " سامانه پیام کوتاه " به آدرس http://smsreson.info مشخص است. روی نوار آبی رنگ آن کلیک کنید می بینید که نوار نارنجی شده و در قسمت بالای آگهی ها پیام " آگهی به حالت انتظار جهت انجام فرآیند درآمد ." ظاهر می شود. در قسمت بالای همان نوار نارنجی کلمه ای درج شده است به عنوان مثال " کلمه: سامانه پیام کوتاه ". در یک پنجره جدید سایت گوگل را باز کنید و کلمه مورد نظر (سامانه پیام کوتاه) را در گوگل سرچ کنید. شما باید در صفحات گوگل آدرس http://smsreson.info را پیدا کنید. برای اینکه آدرس مورد نظر را سریع تر پیدا کنید کلیدهای Ctrl + F باهم فشار دهید در پنجره ظاهر شده آدرس http://smsreson.info  وارد کنید. بعد از پیدا کردن سایت روی آن کلیک کرده  وارد سایت مورد نظر شوید. بعد از لحظاتی کوتاه پیام "برای واریز مبلغ باید ok کلیک کنید" ظاهر می شود. روی ok کلیک کرده و پنجره را ببندید. سپس به صفحه آگهی ها برگشته و روی نوار نارنجی کلیک کرده و منتظر واریز مبلغ باشید. برای سایر آگهی ها همین کار را بکنید. برای اینکه جستجوی گوگل را سریع تر انجام بدین به نکات زیر توجه کنید.


جستوی خودکار آگهی ها:

برای فعال شدن روش  اتوماتیک جستجوی آگهی ها ، پاپ آپ مرورگر خود را فعال کنید. در این حالت زمانی که روی نوار آبی کلیک می کنید مرورگر به طور خودکار شما را به صفحه مربوطه در سایت گوگل هدایت می کند و نیازی نیست به طور دستی گوگل را باز کرده و اگهی را از صفحات گوگل پیدا کنید. برای فعال کردن پاپ آپ در مرورگر فایرفاکس در قسمت بالای نوار مروگر گزینه Tools و سپس Options‌ را بزنید در پنجره باز شده روی گزینه Content‌ کلیک کرده و تیک کنار گزینه Block Pop-Up Windows را بردارید. در نهایت روی Ok کلیک کنید. در قسمت آگهی ها روی نوار آبی مورد نظر کلیک کنید نوار نارنجی شده و  پنجره جدید مربوط به آگهی در گوگل باز می شود. در صفحه باز شده اسم سایت آگهی دهنده را باز کرده و منتظر پیام " "برای واریز مبلغ باید ok کلیک کنید" باشید. بعد از ظاهر شدن این پیام روی OK کلیک کرده و به صفحه آگهی ها بازگردید و روی نوار نارنجی مجددا کلیک کنید تا سبز شده و مبلغ آگهی برای شما واریز شود. البته روش اتوماتیک گاهی اوقات درست عمل نمی کند در این مواقع از روش دستی استفاده کنید.


چند نکته برای موفقیت در این سایت:

1- برای اینکه جستجوی گوگل خود را سریع تر انجام بدین اینجا کلیک کنید و مقدار پیش فرض سرچ گوگل را روی 100 قرار بدین. یعنی ابتدا کنار گزینه Never show instant results را تیک زده و در زیر عبارت " Results per page " با حرکت نشانگر مقدار 100 را انتخاب کنید و در انتهای صفحه روی save کلیک کنید تا تغییرات ذخیره بشه.این باعث میشه زودتر سایت مورد نظر را از نتایج گوگل پیدا کنید.

2- در طول روز دو یا سه مرتبه به سایت سر بزنید تا چنانچه آگهی جدید اضافه شد سریع مشاهده کنید.
3- ساعت 12 شب تعداد آگهی ها بیشتره. پس سعی کنید ساعت 12 کلیک هاتون رو انجام بدین[ پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395 ] [ 17:17 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (1) ]