close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
درمان بیماریها

چگونه چربی اضافه گردن و اطراف چانه را از بین ببریم

چگونه چربی اضافه گردن و اطراف چانه را از بین ببریم

 

خیلی مهم است که چربی گردن را فورا برطرف کنید، زیرا چربی در این ناحیه ارتباط نزدیکی با بیماری قلبی، کلسترول بالا و دیابت دارد.

 

چگونه از شر چربی اضافی گردن و اطراف چانه خلاص شویم

گردن قسمتی از بدن است که از لحاظ زیبایی هم برای زنان مهم است و هم برای مردان. در سراسر دنیا بسیاری از افراد به کلینک های زیبایی مراجعه می کنند تا از شر چربی اضافی گردن و اطراف چانه خلاص شوند. چربی به دلایل گوناگونی ممکن است در گردن شما جمع شود اما یکی از علت های اصلی، چاقی و اضافه وزن است. سایر علت ها می تواند شامل سالخوردگی، حفظ آب در بدن و بیماری هایی چون کم کاری تیروئید، سندرم کوشینگ و سندرم تخمدان پلی کیستیک باشد.
ادامه مطلب ...

[ جمعه 29 دي 1396 ] [ 4:26 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات () ]

علت سرگیجه و سیاهی رفتن چشم

علت سرگیجه و سیاهی رفتن چشم

 

خیلی از افراد دچار سرگیجه هستند و این سرگیجه خیلی برایشان سخت است چون وقتی بلند می شوند یا سرش را تکان می دهند سرشان گیج می رود سر گیجه دو نوع می باشد سرگیجه آرام یا شدید که نوع شدید بسیار شخص را اذیت می نماید سرگیجه دلایل خاص خود را دارد شما باید علت این نوع بیماری را بدانید در ادامه به بررسی علت سر گیجه و سیاهی رفتن چشم در سایت سماتک خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

سرگیجه وضعیتی خوش خیم شایع ترین علت سرگیجه است. به طور کلی، می تواند سرگیجه، خفیف یا شدید باشد. درهنگام کج کردن سر به بالا یا پایین، دراز کشیدن رخ میدهد. سرگیجه وضعیتی خوش خیم می تواند یک مشکل آزار دهنده باشد.
ادامه مطلب ...

[ پنجشنبه 21 دي 1396 ] [ 13:48 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات () ]

چگونه سریع و آسوده بخوابیم؟

چگونه سریع و آسوده بخوابیم؟

 

اگر شما هم نمیتونین شب ها خوب بخوابین و فقط در رختخواب این طرف و اون طرف میشین تنها نیستین! بسیاری از مردم آرزوشون توی این زندگی شهر نشینی شده یه خواب راحت و آسوده در ابتدای شب.

 

چرا بی خوابی بد است؟

عملکرد نامناسب شناختی، تخریب حافظه، توجه و هوشیاری همگی از نتایج ناتوانی در خواب مناسب همراه با آرامش است. بی خوابی های طولانی مدت باعث اضطراب و افسردگی میشه و اگر افراد مسن تر باشند در میون اونها این مشکل شایع تره، برای مثال از سن 65 سالگی به بعد بین 12 تا 40 درصد از مردم دچار مشکل بی خوابی هستند!
ادامه مطلب ...

[ پنجشنبه 21 دي 1396 ] [ 1:46 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات () ]

چگونه شکم خود را آب کنیم؟

چگونه شکم خود را آب کنیم؟


مـی تـوانید شکم خود را به راحتـی آب کنید : راهـنـمـای 4 قسمتی ما برای خوردن، آشامیدن، و ورزش کردن شما را در هر زمان آماده پوشیدن لباس دلخواهتان می کند.

 

قطع مصرف هله هوله

دکـتر "لزلی بونسی" از دانشگاه پترزبورگ، بخش پزشکی اظــهار می دارد: "بسیاری از آبنباتها و اسنکها شامل گـلیسـیرین و شــکر بالایی هسـتند. در معده به طور کامل هضم نمی شوند و این امر سبب می شود که شکم شما نفخ کند."
ادامه مطلب ...

[ دوشنبه 18 دي 1396 ] [ 16:1 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات () ]

درمان بی خوابی از طریق گیاه درمانی

درمان بی خوابی از طریق گیاه درمانی

 

مدت خواب بستگی به سن و شرایط کاری فرد عموما بین شش تا هشت ساعت تغییر می کند . بی خوابی علت های گوناگونی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- نگرانی واضطراب

2-  نوشیدن چای وقهوه زیاد

3-  کشیدن سیگار

4- ناراحتی های اعصاب و...
ادامه مطلب ...

[ دوشنبه 11 دي 1396 ] [ 14:19 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات () ]

قند خون نرمال فرد عادی و دیابتی چقدر باید باشد؟

قند خون نرمال فرد عادی و دیابتی چقدر باید باشد؟


درمان دیابت به وسیله رساندن قند خون به حالت نرمال صورت می گرد. قند خون نرمال چند است و چگونه می توان به آن دست یافت؟ تفاوت بین قند و گلوکوز چیست؟ قند نامی کلی برای کربوهیدرات شیرین است که در آب حل می شود. کربوهیدرات غذایی است که حاوی کربن، اکسیژن و هیدروژن است.
ادامه مطلب ...

[ یکشنبه 10 دي 1396 ] [ 4:3 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات () ]

درمان طبیعی و داروبی یبوست

درمان یبوست به طور کلی به دو بخش درمان دارویی یبوست و درمان گیاهی یبوست تقسیم می شود که به طور کامل برایتان خواهیم گفت که چگونه به سرعت “یبوست” را درمان کنید.

 

یبوست و تمام راه های طبیعی و دارویی درمان آن

 یبوست سرچشمه بسیاری از امراض است و نوع مزمن علاوه بر ناراحتی در هنگام دفع، انسان را بیحال و کسل کرده و خمیازه ایجاد می کند. همین طور باعث بد مزه شدن دهان شده و اشتها را از بین می برد به همین دلیل درمان ان باید جدی گرفته شود.
ادامه مطلب ...

[ پنجشنبه 07 دي 1396 ] [ 16:8 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات () ]