آموزش کسب درآمد از بیت کوین سایتهای دسته 4

این گونه سایتها از لحاظ سختی فعالیت در سطح متوسط قرار دارند.

1- بعد از ورود به سایت مورد نظر دنبال کادری به نام Your address بگردید. بعد از وارد کردن آدرس بیت کوین خود به پایین صفحه بروید. با تصاویری مواجه می شوید که در پایین آن کادر کوچکی مشخص است. شما باید عباراتی که در تصویر می بینید را در کادر مربوطه وارد کنید. در صورتی که تصویر ناخوانا بود روی علامت مربوط کلیک کنید تا تصویر جدید و خوانا ظاهر شود. در این تصویر عبارت and that’s the way مشخص است ولی مابقی آن ناخواناست. بنابراین می بایست روی علامت مرتبط کلیک کرده تا تصویر جدید ظاهر شود. در پایین همان تصویر شمارشگر(تایمر) در حال شمارش معکوس است. دراین حالت منتظر باشید تا زمان تایمر (شمارشگر) به اتمام برسد. البته تعداد کمی از سایت ها تایمر دارند.

 

2- در مرحله قبل گفتیم چنانچه تصویر ناخوانا بود روی علامت مورد نظر کلیک کنید. بنده این کار را انجام دادم (چون تصویرم ناخوانا بود ) , تصویر جدید و خوانا ظاهر شد. در این تصویر عبارت lol cat ظاهر شده است این عبارت را در کادر مربوطه درج کرده و سپس روی گزینه Get reward کلیک می کنیم. نوع این گزینه باتوجه به سایت موردنظر متفاوت است به عنوان مثال در عده ای از سایتها ممکن است عبارات Claim, Get your satoshi و .... ظاهر شود.

 

3- در مرحله پایانی مشاهده می کنید که 100 ساتوشی به آدرس شما ارسال شده است. البته مقدار آن بسته به شانس شما و نوع سایت متفاوت است.


[ جمعه 21 اسفند 1394 ] [ 14:38 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات (0) ]