close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
از بین بردن عفونت دندان با یک معجون جادویی

از بین بردن عفونت دندان با یک معجون جادویی

درمان عفونت دندان بهتر است از راه و روش طبيعي باشد تا عوارضي براي بخش هاي ديگر بدن به خصوص بخش هاي داخلي بدن نداشته باشد. از قديم شنيده ايم که موادي مثل سير و نمک و گياهان دارويي براي درمان عفونت دندان و آبسه لثه توصيه شده است که روش تهيه معجون هاي تسکين دهنده ي درد دندان و از بين بردن عفونت دندان را در اين بخش برايتان خواهيم گفت.

درمان آبسه و عفونت دندان

 

عصاره گل رز را با آب تازه ليموترش مخلوط کنيد و براي چند دقيقه اين مخلوط را در دهان نگه داريد و سپس دور بريزيد. اين عمل را حداقل روزي 3 بار تکرار کنيد.

 

غرغره کردن با آب ليموي تازه و آب ولرم روزي 2 بار علاوه بر از بين بردن بوي بد دهان، شدت ورم را نيز کاهش مي دهد.

 

براي تسکين فوري التهاب و خون ريزي با آب نمک غرغره کنيد و يا ضماد زنجبيل و نمک را بر روي لثه قرار دهيد.

 

براي درمان سريع آبسه دندان روزي سه حبه سير را به اندازه ماش خرد کرده و هر حبه را همراه با يک ليوان آب يا آب عسل ميل کنند.
براي از بين رفتن عفونت در دهان و دندان ميتوان يک قاشق مربا خوري عسل را با چند قطره سرکه مخلوط کرده و روي لثه و دندان ها ماليد.

 

 استفاده از نمک به صورت کشيدن روي لثه و دندان بسيار خوب است، مداومت به اين کار مفيد است و مي تواند کمک کننده باشد, در مورد نمک هم مقالات متعددي بيان شده که فوق العاده است.

 

 تورم لثه را مي توان با جوشانده هليله به صورت مضمضه يا پاشيدن پودر عدس ، گشنيز، مورد، صندل سرخ فوفل ، سماق بهبودي بخشيد و يا آب برگ تاجريزي ، بارهنگ ، آب برگ خرفه را در دهان نگهداشته و خارج کنند و يا سماق را نرم کوبيده در گلاب حل کرده مضمضه نمايند اگر ورم بهبودي نيافت مي توان تخم ريحان يا تخم مرو يا تخم تمرهندي را سائيده در آب اسپرزه ريخته روي قسمت متورم بمالند.

 [ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 17:58 ] [ درآمد مجازی ]

[ نظرات () ]