close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
کسب درآمد از سایتهای خارجی کلیکی بیت کوین پرفکت مانی پیزا
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

کسب درآمد در منزل با درآمد مجازی

شما با عضویت در این سایتهای معتبر به راحتی می توانید درآمد دلاری داشته باشید

آشنایی با نحوه فعالیت در سایت www.blockchain.info و تبدیل بیت کوین به تومان

در پست قبلی نحوه ساخت حساب در سایت www.blockchain.info را توضیح دادیم. در این پست با سایر گزینه های این سایت آشنا شده و طریقه انتقال بیت کوین به حساب بیت کوین دیگران و نحوه تبدیل بیت کوین به تومان را یاد خواهید گرفت.

 

1- به سایت www.blockchain.info  بروید و وارد حساب خود شوید. چنانچه حساب ندارید اینجا کلیک کنید. بعد از ورود به حساب در صورت پایین بودن سرعت اینترنت شما، در ابتدای ورود در قسمت بالای حساب با پیام LOADING TRANSACTIONS (بارگذاری تراکنش ها) مواجه میشویم. این به معنای این است که اطلاعات حساب در حال بارگذاری است. مدتی صبر کنید تا اطلاعات حساب شما کامل بارگذاری شود. در زمانی که اطلاعات بارگذاری می شود موجودی حساب شما و سایر ارقام صفر نمایش داده می شود. مثل تصویر زیر:

 


2- بعد از بارگذاری کامل حساب اطلاعات حساب مانند تعداد تراکنش ها، دریافتی ها، برداشت ها، موجودی کل ( به دلار و بیت کوین) مشخص است.

 


3- روی گزینه My Transactions (تراکنش های من) کلیک کنید. در این صفحه آدرس بیت کوین افرادی که از آنها دریافتی داشتید، تاریخ و ساعت واریز یا برداشت، مقدار واریز یا برداشت مشخص است. توجه کنید واریزی های که به حساب شما انجام شده به رنگ سبز و برداشتی هایی که از حساب داشتید به رنگ قرمز نمایش داده می شود.

 


4- جهت ارسال بیت کوین به دوستان خود روی گزینه Send Money کلیک کنید و طبق تصویر زیر اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و در نهایت روی Send Payment کلیک کنید.

 


5- در صورتی که مبلغی وارد کنید که بیش از موجودی حساب شما باشد پیامی مشابه تصویر زیر ظاهر می شود. در این حالت روی گزینه Adjust Amount (تنظیم مبلغ) کلیک کنید تا سایت به طور خودکار مبلغ را جهت ارسال تنظیم کند. توجه کنید کارمزد هر تراکنش 10000 ساتوشی می باشد. به عنوان مثال چنانچه 100000 ساتوشی دارید همه آن را نمی توانید انتقال دهید باید 90000 ساتوشی انتخاب کرده تا 10000 ساتوشی به عنوان کارمزد از حساب تان کسر شود.

 


6- در صورتی که مبلغی که در مرحله 4 وارد می کنید کمتر از میزان موجودی حساب شما باشد بعد از لحظاتی کوتاه پنجره ای مشابه تصویر زیر ظاهر می شود. و نوار آبی میزان پیشرفت عملیات را نشان می دهد. منتظر باشید نوار آبی تکمیل گردد.

 


7- بعد تکمیل شدن مرحله قبل تصویری مشابه زیر می بینید که نشان دهنده این است که تراکنش شما در مرحله بررسی است و هنوز تایید نشده است.

 


8- بعد از چند دقیقه تراکنش (انتقال بیت کوین) تکمیل شده و پیام Confirmations (تایید تراکنش) ظاهر می شود. و این به معنای این است که بیت کوین شما به مخاطب شما ارسال شده است.


در صورتی که مایل بودید بیت کوین خود را به بنده بفروشید در قسمت انتقال مبلغ (مرحله چهارم) آدرس بیت کوین بنده را وارد کنید.

آدرس بیت کوین من:

17Hz9vdAyBn5vAGk1DZyMTcmv7FZ9FwyCS

و سپس از طریق " گروه تلگرام https://t.me/joinchat/DREiSg80Meb4nq9IEos2vg@ و یا ارسال ایمیل به آدرس daramad.majazi@yahoo.com" آدرس بیت کوین، مقدار ساتوشی و شماره کارت خود را اعلام کنید تا مبلغ را به تومان و نرخ روز کمتر از 48 ساعت به حساب شما انتقال دهم و جهت اثبات پرداختی، تصویری از رسید انتقال را خدمت شما ارائه خواهم داد، البته می توانید رسید پرداختی ها را در کانال تلگرام ما به آدرس  daramad_majazi@ نیز مشاهده کنید. و در غیر این صورت می توانید ساتوشی های خود را به یک صراف آنلاین بفروشید.


      دوستانی که بیت کوین خود را فروخته اند:

بهنام ملکی


محمدرضا پیریائی


بازدید : 962 تاریخ : دوشنبه 17 مهر 1396 زمان : 0:11 نویسنده : درآمد مجازی نظرات ()

آموزش کسب درآمد از بیت کوین سایتهای دسته 3

فعالیت در این گونه از سایتها نسبت به سایر سایتها کسب بیت کوین سخت تر است.

1- همانند سایر سایتها بعد از ورود در کادر Your address آدرس بیت کوین خود را وارد کنید. اما مشکل اصلی در رابطه با این سایتها آنتی بوت Anti bot می باشد. برای این که ثابت شود شما انسان هستید و ربات نیستید ابتدا باید چند عبارت آنتی بوت را سپری کنید.

آنتی بوت ها به منظور جلوگیری از سوء استفاده کاربران طراحی شده اند. چرا که عده ای می توانند برنامه هایی طراحی کنند که کسب درآمد از این سایتها را به طور خودکار انجام داده و نیازی به کلیک توسط انسان نباشد. نوع آنتی بوت ها بسته به سایت مورد نظر متفاوت است. در بعضی از این سایتها این عبارات درج می شود (1+4), (2-5), (3-7) ... در پایین همان صفحه اعداد 5, 3, 4 و ...ذکر شده است. بنابراین شما باید به ترتیب عباراتی که در بالای سایت نزدیک Your address درج شده اعداد مرتبط را انتخاب کنید. بنابراین با توجه به مثال گفته شده اولین عدد مرتبط با (3-7) عدد 4 می باشد و به همین ترتیب. البته در سایتهای مختلف آنتی بوت ها فرمتهای مختلفی دارند به عنوان مثال در یک سایت عبارتی مشابه زیر طبق تصویر زیر ظاهر می شود:

 Notice: Anti Bot System, Click the 7 Im Human to allow you to claim satoshis

توجه: سیستم آنتی بوت, روی 7 عبارت Im Human (من انسانم) کلیک کنید تا به شما اجازه کسب ساتوشی داده شود.

بنابر این شما باید به دنبال عبارت های Im Human  بگردید و روی آنها کلیک کنید.


2- البته در ابتدای ورود به این سایتها ممکن است چند ثانیه طول بکشد تا (آنتی بوت ها) در مثال ما Im Human ظاهر شود. و این مورد, بستگی به سرعت اینترنت شما و بارگذاری صفحات دارد. بعد از گذشت چند ثانیه عبارات Im Human ظاهر می شوند. شما باید روی این عبارت ها به ترتیب کلیک کنید. این عبارت ها از بالا تا پایین صفحه در یک ستون قرار گرفته اند که گاهی پیدا کردن آنها مشکل است. هر عبارتی که پیدا کردید روی آن کلیک کنید تا محو شود. طبق تصویر زیر:

 

 

3- بعد از کلیک روی آنتی بوت ها به انتهای صفحه رفته و کنار گزینه Im not robot کلیک کنید تا تیک آن فعال شود. البته در صورتی که بعد از کلیک کنار این گزینه تصاویر دیگری ظاهر شد (تصاویر کپچا) طبق آموزش های قبلی روی تصاویر کلیک کنید تا تیک کنار گزینه Im not robot  فعال شود. بعد از انجام مراحل فوق, در انتهای صفحه گزینه Claim  ظاهر می شود. در صورتی که گزینه Claim  را پیدا نکردید مطمئنا آنتی بوت ها را تکمیل نکرده اید. روی این گزینه Claim  کلیک کنید تا پاداش خود را دریافت کنید. البته توجه داشته باشید در سایتهای مختلف به جای Claim  عباراتی مثل Get your satoshis یا Get your Bitcoins  و غیره ظاهر می شود که بعد از فعالیت متوجه خواهید شد.

 

4- در مرحله پایانی پیام (400 satoshi was sent to your Faucetbox ) مشاهده می کنید بدین معنی که (مقدار 400 ساتوشی به فاوست باکس شما ارسال شد). البته مقدار آن بسته به شانس شما و نوع سایت متفاوت است.

 

 

بازدید : 315 تاریخ : جمعه 21 اسفند 1394 زمان : 14:34 نویسنده : درآمد مجازی نظرات ()

آموزش ایجاد کیف پول الکترونیکی در سایت Blockchain.info

جهت کسب درآمد از سایتهای کسب بیت کوین که به فاوست باکس پرداخت می کنند نیاز به حساب واسط در سایت فاوست باکس (Faucetbox.com) و  کیف پول الکترونیکی در سایت بلاک چین www.blockchain.info دارید. البته چنانچه با فاوست باکس کار نمی کنید تنها کافی است در سایت www.blockchain.info  حساب ایجاد کنید. نگران نباشید ساخت کیف پول 5 دقیقه وقت گرفته و نیاز به مدارک خاصی ندارد.  بگذارید منظور خود را با مثال ساده روشن کنم. فرض کنید که شما قصد دارید پولهای خود را در حساب بانکی خود واریز کنید برای این کار پول های خود را به صورت خرد خرد در قلک ذخیره کرده و هر زمان به یک مبلغ دلخواه به عنوان مثال 200000 یا 500000 تومان رسید این مبلغ را در حساب بانکی خود واریز می کنید. در اینجا قلک نقش سایت فاوست باکس (Faucetbox) و حساب بانکی نقش سایت Blockchain را دارد. خب برویم سراغ ساخت کیف پول الکترونیکی در سایت Blockchain.info :


1- به سایت www.blockchain.info بروید.

2- بعد وارد شدن به این سایت طبق عکس زیر روی گزینه Wallet (کیف پول) کلیک کنید.


3- در صفحه باز شده روی گزینه Start A New Wallet (ایجاد کیف پول جدید) کلیک کنید.


4- صفحه ای باز می شود که باید ایمیل و رمز عبور دلخواه خود را طبق تصویر زیر وارد کنید.


5- بعد از تکمیل گزینه ها روی Continue (ادامه) کلیک کنید.


6- با صفحه ای مواجه می شود که عبارت طولانی در آن درج شده است. حتما این عبارت را در جای مناسب در سیستم خود ذخیره کنید. چرا که در صورت فراموشی رمز عبور خود با استفاده از عبارت زیر می توانید رمز خود را بازیابی کنید. بعد از یادداشت عبارت مربوطه روی گزینه Continue کلیک کنید.


7- در نهایت صفحه ای ظاهر می شود که عبارتی در قسمت اول Identifier درج شده است. حتما این عبارت را نیز یادداشت کنید. چون این نام کاربری شما خواهد بود. بعد از یادداشت عبارت مربوطه رمز خود را وارد کرده و روی گزینه Open Wallet کلیک کنید.


8- خب شما وارد کیف پول الکترونیکی خود شدید. در صفحه ورود عبارتی طبق تصویر زیر مشاهده می شود. این عبارت آدرس بیت کوین شماست که برای کسب درآمد از سایتهای بیت کوین به آن نیاز دارید. این آدرس را یادداشت کرده و اینجا کلیک کنید تا به سراغ سایت Faucetbox برویم.
بازدید : 833 تاریخ : پنجشنبه 29 بهمن 1394 زمان : 2:32 نویسنده : درآمد مجازی نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 132
 • کل نظرات : 30
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 101
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 70
 • بازدید امروز : 119
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 119
 • بازدید ماه : 119
 • بازدید سال : 119
 • بازدید کلی : 155,959